Chtěli bychom poprosit uživatele, kteří mají od nás dráčka nebo s námi nějakou zkušenost o naši podporu formou referencí na našich stránkách. Mnohokrát děkujeme :) V titulku uveděte prosím počet hvězdiček ( * až *****)

REFERENCE

Datum: 21.12.2014

Vložil: Nikola Š.

Titulek: * * * * *

Od těchto chovatelů ke mně přicestovala krásná samička a nemám co bych vytkla - rychlá a bezproblémová domluva, pán byl moc ochotný, zařídil dopravu až do Plzně. Samička je úžasná a pomalu si začíná zvykat na nový domov. Až budu chtít zase rozšířit chov, vím na koho se obrátit. Mockrát Vám děkuji.

Datum: 29.10.2014

Vložil: Sonča B.

Titulek: **********************************************

Děkuji za náááádherné 2 gekončí berušky, vymazlené, bezproblemu papající. U mne 100% spokojenost, těším se na další gekončíky od pana Dušana. :*

Datum: 13.08.2014

Vložil: Tomáš Zapior

Titulek: Gekouši

Jako dlouhodobý chovatel terarijních zvířat chci popsat zařazení gekončíků od Dušana do chovu:
Proběhl neustálý "support" ohledně zařízení terária včetně jeho výroby cca 2 týdny před koupí, který dovršil příjezdem prcků 1,2. Zvířata jsem vypouštěl při mizivém světle do vytopeného terária s 3D stěnou. Prckům bylo asi dobře + byli ochočení i na ruku, takže samičky se vyhřáli v terárku, sameček u mě na ruce a cca po 30ti minutách začli příjimat potravu, čemuž jsem se fakt divil a od třetího dne již nabírali i na váze, což považuji za celkem extrémní, ale velice příjemnou situaci.
Vzhledem k tomu, že s obrovské množství zvířat jsem měl problém rozkrmit a nadále kontaktovat prodejce v případě nenadálých událostí musím hodnotit velice kladně. Zvíře, které se prodává neochočené a nerozkrmené je napůl mrtvé i pro zkušené chovatele a bohužel jsem měl tu čest s množstvím takových případů vůči mě nebo vůči mým známým u řady druhů, proto více než doporučuji lidi, kteří si stojí za svou prací, nestydí se pomoci více, než je "zaplaceno" a dodají kvalitní chovný materiál, se kterým nejsou problémy.

Datum: 09.07.2014

Vložil: Milena

Titulek: *****

Dušan a Jana jsou super chovatelé. Mají krásná a zdravá dráčata :) Kdykoliv rádi poradí a jsou velmi ochotní. Držím palce a doufám že takový chovatelé, kteří to dělají srdcem budou jen přibývat. Pět hvězdiček je málo :)

Datum: 18.06.2014

Vložil: Markéta Z.

Titulek: *****

Naprostá spokojenost, chovatelé kteří ví co dělají, ne množitelé. Kdykoli a rychle odpoví na jakoukoli i hloupou otázku. Mláďata krásně žerou, zvyklé na vitamíny, jsou ochočené a spokojené. Děkujeme za ty naše 3 šťůrky!
Jediný problém je, když sledujeme nové přírůstky chtěli by jsme další a další :D

Datum: 03.06.2014

Vložil: Radka V.

Titulek: *****

Chovatele Dušana Švajdu a Janu Kosturik mohu zájemcům o jejich krásná mláďata jen doporučit. Jsou velice ochotní a mláďata mají v perfektním stavu. Mám od nich nádhernou loňskou Super Raptorku, i když jsem z druhého konce republiky. Dále bych chtěla vyzdvihnout i ochotu kdykoliv řešit otázky ohledně chovu, barevných forem, genetiky...
Díky.

Datum: 14.05.2014

Vložil: Marta

Titulek: *****

Mám od těchto chovatelů již z loňska dvě samičky a mají se čile k světu. Letos mají první snůšky. Jsem velice spokojená a děkuji touto cestou i za emailové rady, když je potřeba. Hodně dalších úspěchů v chovu.

Datum: 06.05.2014

Vložil: Petra

Titulek: *****

Jedná se o první chovatele gekončíků se kterými jsem měla tu čest při pořizování gekončíka. Mám od nich jednu slečnu, ze které je nyní díky jejich vypiplání pořádný kus =D Nabízejí zdravá zvířátka nádherných forem, o které je výborně postaráno. Za mě jednoznačně plný počet hvězdiček, jen tak dál!

Datum: 04.05.2014

Vložil: Darek S.

Titulek: * * * * *

Díky těmto stránkám a dvěma dobrým lidem, kteří vždy dovedou ohledně chovu velmi dobře poradit, budeme doma brzy mít 5 gekončích slečen; zatím máme tři - ty jsme si domů přivezli už ochočené (samy si vylezou na ruku) a 100% zdravé, s nimiž nikdy nebyl jediný problém. I proto, že díky Dušanu Švajdovi a Janě Koštuříkové máme barevné formy, jež se mi nikde dřív nepodařilo sehnat (zjm. Mack Super Snow), nemohu na tyto Chovatele dát dopustit.

Záznamy: 31 - 39 ze 39
<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek