Chtěli bychom poprosit uživatele, kteří mají od nás dráčka nebo s námi nějakou zkušenost o naši podporu formou referencí na našich stránkách. Mnohokrát děkujeme :) V titulku uveděte prosím počet hvězdiček ( * až *****)

REFERENCE

Datum: 31.01.2016

Vložil: Matěj

Titulek: *************************

Diky temto skusenym chovatelum mam doma nadhernou samicku radarku byla zaslana az k nam do Litomeric vse probehlo v naprostym poradku samicka je velmi dobre rozkrmena ma nadhernou vahu takze urcite doporucuji si zakoupit dracka u techto chovatelu velmi pekna spoluprace s nima a domluva no co jineho dodat mooc vam dekuji !!!

Datum: 18.01.2016

Vložil: Luboš Novota

Titulek: *****

Neviem ani co by som napísal,je tu toľko chváli,ze až ked človek získa skúsenosť s týmito sympatickymi chovatelmi,musí len ďalej potvrdiť,ze každá jedna pochvala je na tom správnom mieste! Este raz dakujem obom za ústretovosť,ochotu,pomoc pri výbere a Dusanovy za naozaj Veľkú trpezlivosť,pri mojich nespočetných otázkach.. Tak,ale kazdy sme raz začínali a ja si rad nechám poradiť od človeka,na ktorom vidíte,ze vie o com rozpráva.. Takteda Dakujem este raz,za krásne 3 dracata,ktoré po príchode na SVK, sa myslím ze hneď dobre aklimatizovali,nakoľko si hneď po hodinke pochutnali na našich svabikoch

Datum: 17.12.2015

Vložil: Lukáš :)

Titulek: *****

Dobrý den, chtěl bych pochválit chovatele za super jednání a pomoc. Včera jsem si od ních odvezl dráčky. Hned po vypuštění vše prošmejdily a táké papali což jsem vůbec nečekal. Jsou ve výborné formě a to je to nejlepší :) takže moc Děkuji :)

Datum: 04.12.2015

Vložil: Richard

Titulek: ******************************************* 100% spokojnosť :)

Čo dodať všetky predchádzajúce príspevky hovoria sami o sebe že kto je tu víťaz :D 100% spokojnosť fakt nie je čo dodať len že ďakujem a keď budem chcieť rozširovať moju zbierku viem kde treba hľadať trofeje u top chovateľa Dušana :)

Datum: 14.07.2015

Vložil: Sedlák P.

Titulek: *****

Co dodat víc než zde bylo řečeno ve všech referencí, prostě obrovská maximální spokojenost jak s domluvou, předání, ochotou a samozřejmě krásnou samičkou. Je vidět že jsou profesionálové a tímto se Vám Dušane a Jano klaním, máte můj obrovské obdiv!! Každýmu Vás budu doporučovat protože jsi to opravdu zasloužíte! V budoucnu jestli budu rozšiřovat skupinu tak už jedině dráčkama od Vás.
Moc děkuju a přeju at se Vás daří a mnoho chovatelských úspěchu

Datum: 08.07.2015

Vložil: Filip

Titulek: "!

Tyhle chovatele vám můžu jedině doporučit. Samička zdravá, velká, žere jako divá a zvyklá na člověka !

Datum: 14.05.2015

Vložil: Ondra Staněk

Titulek: * * * * *

Mám z jejich chovu ZATÍM jen jednu samičku, ale jsem naprosto spokojený a už mám v plánu (netrpělivě čekám) další gekončíky z letošních mladých. Mají super stránky, kdykoliv poradí a hlavně jejich gekončíci jsou nádherní a je na nich vidět, že jsou chovaní s obrovskou péčí a zájmem... Takže naprosto doporučuji!

Datum: 28.02.2015

Vložil: Alena P

Titulek: *****

Ani deset hvězdiček nestačí. Moc milí lidé a obě gekončice od nich jsou zdravé a moc hodné. Děkuji za trpělivost, se kterou mě, jako začínajícímu teraristovi, ochotně a často radili :)

Datum: 27.01.2015

Vložil: Martin Malý

Titulek: :-)

Musím plně souhlasit s dalšími referencemi. Perfektní komunikace, bezproblémový předání a gekončí slečna nádherná..luxusní. Všem kdo budou shánět gekončíka, tak doporučuji zde :-)

Datum: 23.12.2014

Vložil: Alena

Titulek: +++++

Od pana Dušana mám 3 samičky, které jsou v naprosto skvělé kondici. Nádherné jasné barvy, silný ocas. Přeprava do Plzně byla skvělá a dobře zorganizovaná. Komunikace ohledně rad v chovu perfektní! Moc děkuji !

Záznamy: 21 - 30 ze 39
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek