Chtěli bychom poprosit uživatele, kteří mají od nás dráčka nebo s námi nějakou zkušenost o naši podporu formou referencí na našich stránkách. Mnohokrát děkujeme :) V titulku uveděte prosím počet hvězdiček ( * až *****)

REFERENCE

Datum: 14.07.2015

Vložil: Sedlák P.

Titulek: *****

Co dodat víc než zde bylo řečeno ve všech referencí, prostě obrovská maximální spokojenost jak s domluvou, předání, ochotou a samozřejmě krásnou samičkou. Je vidět že jsou profesionálové a tímto se Vám Dušane a Jano klaním, máte můj obrovské obdiv!! Každýmu Vás budu doporučovat protože jsi to opravdu zasloužíte! V budoucnu jestli budu rozšiřovat skupinu tak už jedině dráčkama od Vás.
Moc děkuju a přeju at se Vás daří a mnoho chovatelských úspěchu

Datum: 08.07.2015

Vložil: Filip

Titulek: "!

Tyhle chovatele vám můžu jedině doporučit. Samička zdravá, velká, žere jako divá a zvyklá na člověka !

Datum: 14.05.2015

Vložil: Ondra Staněk

Titulek: * * * * *

Mám z jejich chovu ZATÍM jen jednu samičku, ale jsem naprosto spokojený a už mám v plánu (netrpělivě čekám) další gekončíky z letošních mladých. Mají super stránky, kdykoliv poradí a hlavně jejich gekončíci jsou nádherní a je na nich vidět, že jsou chovaní s obrovskou péčí a zájmem... Takže naprosto doporučuji!

Datum: 28.02.2015

Vložil: Alena P

Titulek: *****

Ani deset hvězdiček nestačí. Moc milí lidé a obě gekončice od nich jsou zdravé a moc hodné. Děkuji za trpělivost, se kterou mě, jako začínajícímu teraristovi, ochotně a často radili :)

Datum: 27.01.2015

Vložil: Martin Malý

Titulek: :-)

Musím plně souhlasit s dalšími referencemi. Perfektní komunikace, bezproblémový předání a gekončí slečna nádherná..luxusní. Všem kdo budou shánět gekončíka, tak doporučuji zde :-)

Datum: 23.12.2014

Vložil: Alena

Titulek: +++++

Od pana Dušana mám 3 samičky, které jsou v naprosto skvělé kondici. Nádherné jasné barvy, silný ocas. Přeprava do Plzně byla skvělá a dobře zorganizovaná. Komunikace ohledně rad v chovu perfektní! Moc děkuji !

Datum: 21.12.2014

Vložil: Nikola Š.

Titulek: * * * * *

Od těchto chovatelů ke mně přicestovala krásná samička a nemám co bych vytkla - rychlá a bezproblémová domluva, pán byl moc ochotný, zařídil dopravu až do Plzně. Samička je úžasná a pomalu si začíná zvykat na nový domov. Až budu chtít zase rozšířit chov, vím na koho se obrátit. Mockrát Vám děkuji.

Datum: 29.10.2014

Vložil: Sonča B.

Titulek: **********************************************

Děkuji za náááádherné 2 gekončí berušky, vymazlené, bezproblemu papající. U mne 100% spokojenost, těším se na další gekončíky od pana Dušana. :*

Datum: 13.08.2014

Vložil: Tomáš Zapior

Titulek: Gekouši

Jako dlouhodobý chovatel terarijních zvířat chci popsat zařazení gekončíků od Dušana do chovu:
Proběhl neustálý "support" ohledně zařízení terária včetně jeho výroby cca 2 týdny před koupí, který dovršil příjezdem prcků 1,2. Zvířata jsem vypouštěl při mizivém světle do vytopeného terária s 3D stěnou. Prckům bylo asi dobře + byli ochočení i na ruku, takže samičky se vyhřáli v terárku, sameček u mě na ruce a cca po 30ti minutách začli příjimat potravu, čemuž jsem se fakt divil a od třetího dne již nabírali i na váze, což považuji za celkem extrémní, ale velice příjemnou situaci.
Vzhledem k tomu, že s obrovské množství zvířat jsem měl problém rozkrmit a nadále kontaktovat prodejce v případě nenadálých událostí musím hodnotit velice kladně. Zvíře, které se prodává neochočené a nerozkrmené je napůl mrtvé i pro zkušené chovatele a bohužel jsem měl tu čest s množstvím takových případů vůči mě nebo vůči mým známým u řady druhů, proto více než doporučuji lidi, kteří si stojí za svou prací, nestydí se pomoci více, než je "zaplaceno" a dodají kvalitní chovný materiál, se kterým nejsou problémy.

Datum: 09.07.2014

Vložil: Milena

Titulek: *****

Dušan a Jana jsou super chovatelé. Mají krásná a zdravá dráčata :) Kdykoliv rádi poradí a jsou velmi ochotní. Držím palce a doufám že takový chovatelé, kteří to dělají srdcem budou jen přibývat. Pět hvězdiček je málo :)

Záznamy: 21 - 30 ze 35
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek