Chtěli bychom poprosit uživatele, kteří mají od nás dráčka nebo s námi nějakou zkušenost o naši podporu formou referencí na našich stránkách. Mnohokrát děkujeme :) V titulku uveděte prosím počet hvězdiček ( * až *****)

REFERENCE

Datum: 11.02.2017

Vložil: Lucie K.

Titulek: *****

Mám od chovatelů dvě samičky. Rozhodně bych chtěla doporučit. Jsem naprosto spokojená se vším. Holky mi byly předány ve skvělém stavu, doma lovili hned druhý den, dělají nám samou radost. Chtěla bych moc poděkovat.

Datum: 24.10.2016

Vložil: Radim N.

Titulek: Blizzard

Maximální spokojenost , super komunikace a jednaní...samička gekončíka krásná.

Datum: 02.10.2016

Vložil: Václav Ferus

Titulek: *****

Chtěl bych doporučit tyto chovatele za skvělé gekončíky z jejich odchovů. Mám od nich zatím jen samečka WaY sunglow het 66% raptor a samičku sunglow het 66% raptor a nemohu si je vynachválit. Komunikace a přístup ke mně byl naprosto bez problémů a bylo mně vždy zodpovězeno na všechny otázky, které jsem kladl. Gekončíci jsou ve skvělé kondici a též jsou velmi krásně zbarvení (dle mého názoru hezčí než na fotkách :D). Povahově mně též vyhovují, jelikož jsou zvyklý na lidský kontakt. Krátce shrnuto - komunikace, přístup, webovky, gekončíky apod. mohu ohodnotit ti hvězdičkami a těším se na další gekončíky od těchto chovatelů.

Datum: 25.05.2016

Vložil: Nikola Válková

Titulek: spokojenos na 100%

Klobouk dolů před těmito chovateli :) úžasný, profesionální přístup, rychlá a jasná domluva. Rozhodla jsem se chovat gekončíka už před rokem, ale odvahu se o takove zvířátko starat jsem dostala až tento rok. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna Vás :) děkuji za všechny rady ohledně chovu gekončíka. Kdyby někdo sháněl gekončíka 100% doporučuji zde u těchto chovatelů :)

Datum: 25.05.2016

Vložil: Nikola Válková

Titulek: Re: spokojenos na 100%

Dodávám ještě hvězdičky ******************************************************************* :)

Datum: 24.04.2016

Vložil: Katka M.

Titulek: ***********************************************************************

Výborný prístup, ochota komunikovať a poradiť, rýchle jednanie a nádherné, ale hlavne zdravé zvieratká, v prípade, že sa rozhodnem pre ďalšie, presne viem, na koho sa obrátiť :) touto cestou sa Vám chcem pán Švajda a paní Košťúřiková ešte raz poďakovať za moje dve úžasné slečny a prajem veľa úspechov v chove. Bolo mi potešením s Vami spolupracovať.

Datum: 31.01.2016

Vložil: Matěj

Titulek: *************************

Diky temto skusenym chovatelum mam doma nadhernou samicku radarku byla zaslana az k nam do Litomeric vse probehlo v naprostym poradku samicka je velmi dobre rozkrmena ma nadhernou vahu takze urcite doporucuji si zakoupit dracka u techto chovatelu velmi pekna spoluprace s nima a domluva no co jineho dodat mooc vam dekuji !!!

Datum: 18.01.2016

Vložil: Luboš Novota

Titulek: *****

Neviem ani co by som napísal,je tu toľko chváli,ze až ked človek získa skúsenosť s týmito sympatickymi chovatelmi,musí len ďalej potvrdiť,ze každá jedna pochvala je na tom správnom mieste! Este raz dakujem obom za ústretovosť,ochotu,pomoc pri výbere a Dusanovy za naozaj Veľkú trpezlivosť,pri mojich nespočetných otázkach.. Tak,ale kazdy sme raz začínali a ja si rad nechám poradiť od človeka,na ktorom vidíte,ze vie o com rozpráva.. Takteda Dakujem este raz,za krásne 3 dracata,ktoré po príchode na SVK, sa myslím ze hneď dobre aklimatizovali,nakoľko si hneď po hodinke pochutnali na našich svabikoch

Datum: 17.12.2015

Vložil: Lukáš :)

Titulek: *****

Dobrý den, chtěl bych pochválit chovatele za super jednání a pomoc. Včera jsem si od ních odvezl dráčky. Hned po vypuštění vše prošmejdily a táké papali což jsem vůbec nečekal. Jsou ve výborné formě a to je to nejlepší :) takže moc Děkuji :)

Datum: 04.12.2015

Vložil: Richard

Titulek: ******************************************* 100% spokojnosť :)

Čo dodať všetky predchádzajúce príspevky hovoria sami o sebe že kto je tu víťaz :D 100% spokojnosť fakt nie je čo dodať len že ďakujem a keď budem chcieť rozširovať moju zbierku viem kde treba hľadať trofeje u top chovateľa Dušana :)

Záznamy: 11 - 20 ze 35
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek