Určování pohlaví: 

TS = ( teperature sexed ) pohlaví určeno teplotou při inkubaci. Vysoká pravděpodobnost určení, ale NE 100%                         (TS♀ 95%, TS♂ 75%)

VS = ( visible sexed ) zhruba kolem 15g začíná být pohlaví jedinců viditelné. 

 

- gekončíka nepustíme z chovu dříve než dosáhne 20g, časově je to 1-2 měsíce života (hodně záleží na barvné formě a kondici daného jedince). Ochranná lhůta je pro Vás, aby jste se dozvěděli, že zvíře roste, je v pořádku a bez problémů příjmá potravu. Zárověň a pro nás důležitější je, že si gekončík stihne nabrat zasoby energie (tlustý ocácek), aby se vyrovnalo s problémy přepravy a zvykáním na nové prostředí, nové chovatele a nové podmínky chovu. Navíc bude více zvyklejší na lidský kontakt a bude klidnější.  A budou také odolnější vůči "běžnému provozu" ;) 

    Během této doby bude určována cena, obzvláště u skupiny Hypo/Tangerine !!!

    Samozřejmě je možná NEZÁVAZNÁ rezervace než dosáhnou 20g a není problém aby se přihlásilo více zájemců.Budeme se snažit striktně dodržovat pořadí jednotlivých zájemců, ale zároveň si  vyhrazujeme právo na vyřazení čekatele nebo vyhlášení aukce. Vše je jen o respektu, slušnosti a vstřícnosti :)

    Táké je to minimální doba pro zjištění skutečného pohlaví (viz výše)

 - gekončík, který je připraven k odběru. je možná rezervace, která potrvá max 14dní (bez zálohy) 

 

- Bohužel Vás někdo předběhl, ale není vše ztraceno :) Zkuste se příhlásit, někdy se povede, že se s chovatelem, který Vás předběhl nedohodneme na podmínkách předání. Tím padem se otevírá větší šance pro Vás.

 

- gekončík už má majitele.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ !!! Zachytit správný odstín oranžové barvy je nadlidský výkon a navíc každé zobrazovací zařízení (monitor, notebook, mobil, televize) má jiné podání barev. Doporučujeme prohlédnout si fotky (obzvlášť oranžovou Tangerine skupinu) na více zařízeních

 
 
 
 

BLIZZARD

17214078 Mack Snow Diablo Blanco

  Pohlaví: VS♀ Cena: 3700,-CZK Genetický název: Mack Snow T. Albino Blizzard...

Záznamy: 1 - 1 ze 1