Určování pohlaví: 

TS = ( teperature sexed ) pohlaví určeno teplotou při inkubaci. Vysoká pravděpodobnost určení, ale NE 100%                         (TS♀ 95%, TS♂ 75%)

VS = ( visible sexed ) zhruba kolem 15g začíná být pohlaví jedinců viditelné. 

 

- gekončíka nepustíme z chovu dříve než dosáhne 20g, časově je to 1-2 měsíce života (hodně záleží na barvné formě a kondici daného jedince). Ochranná lhůta je pro Vás, aby jste se dozvěděli, že zvíře roste, je v pořádku a bez problémů příjmá potravu. Zárověň a pro nás důležitější je, že si gekončík stihne nabrat zasoby energie (tlustý ocácek), aby se vyrovnalo s problémy přepravy a zvykáním na nové prostředí, nové chovatele a nové podmínky chovu. Navíc bude více zvyklejší na lidský kontakt a bude klidnější.  A budou také odolnější vůči "běžnému provozu" ;) 

    Během této doby bude určována cena, obzvláště u skupiny Hypo/Tangerine !!!

    Samozřejmě je možná NEZÁVAZNÁ rezervace než dosáhnou 20g a není problém aby se přihlásilo více zájemců.Budeme se snažit striktně dodržovat pořadí jednotlivých zájemců, ale zároveň si  vyhrazujeme právo na vyřazení čekatele nebo vyhlášení aukce. Vše je jen o respektu, slušnosti a vstřícnosti :)

    Táké je to minimální doba pro zjištění skutečného pohlaví (viz výše)

 - gekončík, který je připraven k odběru. je možná rezervace, která potrvá max 14dní (bez zálohy) 

 

- Bohužel Vás někdo předběhl, ale není vše ztraceno :) Zkuste se příhlásit, někdy se povede, že se s chovatelem, který Vás předběhl nedohodneme na podmínkách předání. Tím padem se otevírá větší šance pro Vás.

 

- gekončík už má majitele.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ !!! Zachytit správný odstín oranžové barvy je nadlidský výkon a navíc každé zobrazovací zařízení (monitor, notebook, mobil, televize) má jiné podání barev. Doporučujeme prohlédnout si fotky (obzvlášť oranžovou Tangerine skupinu) na více zařízeních

MACK SNOW

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

BLIZZARD

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

HYPO / TANGERINE / ELECTRIC CROSS / ENIGMA

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

MURPHY PATTERNLESS

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

GIANT

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

KLASIK

Nebyly nalezeny žádné záznamy.